PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92048}

Złotopolscy

3,3 18 403
oceny
3,3 10 1 18403
Złotopolscy
powrót do forum serialu Złotopolscy

muszę przyznać ocenę 6 Na początku przez pierwsze 3 lata (1997-2000) całkiem przyjemny serial w
sam raz na popołudnie mojego dzieciństwa , kiedy oglądałem go z pradziadkiem,ale póżniej serial
zaczął powoli staczać się na dno po równi pochyłej, i to nie od roku 2003, czyli od śmierci Pana
Machalicy jak to większość osób na forum przyjmuje , ale już po odejściu Weroniki w 2001
roku,śmierć Dionizego tylko to przypieczętowała tak więc lata 2001-2004 trochę gorzej,ale nadal
dało się oglądać.Lata 2005-2007 to już gwałtowny spadek , zaczęło pojawiać się coraz więcej
absurdów i niedorzeczności,natomiast tego co działo się w ostatnim czasie (2008-2010) to już
nawet trudno komentować (z serialu zaczęło odchodzić coraz więcej bohaterów), dlatego
przestałem go oglądać i ostatnich kilkunastu odcinków już nie obejrzałem.

ocenił(a) serial na 10
SebastianNiestudent

Na początku był super potem jeszcze znoszę,ale pod koniec to nie dało sie ogladac

ocenił(a) serial na 10
bucak

Przecież to samo wcześniej napisałem, a skoro póżniej nie dało się oglądać to dlaczego dajesz 10 ??

ocenił(a) serial na 10
SebastianNiestudent

Z sentymentu

ocenił(a) serial na 10
bucak

Dzisiaj (26 listopada 2014) po przyjściu z roboty skakam po kanałach i natrafiłem na odcinek Złotopolskich z 2009 roku na Tvp Polonia. Dla mnie jako fana starych Złotopolskich to profanacja, zerowy poziom.

ocenił(a) serial na 10
SebastianNiestudent

Z sentymentu do zlotopolskich z lat 97-00

ocenił(a) serial na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones