PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655}
5,1 7 454
oceny
5,1 10 1 7454
4,6 5
ocen krytyków
Girl Guide
powrót do forum filmu Girl Guide

Jedna z najlepszych polskich komedi lat 90, kładąca na łopatki Kilera, Chłopaki nie płaczą, Pół serio i inne
silące się na śmieszność produkcje.

Pełna ironii na każdym kroku - piękna i drewniana Renata Gabryjelska, której brak umiejętności aktorskich
doskonale pasuje, zaskakująco dobry Paweł Kukiz, wstawki góralskie, reggae, polonusi, komiks - niezły misz
masz, ale nadający filmowi przedziwny klimat.

Czy tylko mnie ten film rozbawił i zaintrygował?

ocenił(a) film na 9
kacprey

Ja OGLĄDALEM Girl Guide PO KILKA Razy jeszcze na VHS:) Super fajny film

piotrekgostyn

Bez szemrania najlepszy :)

kacprey

Nie powalil mnie na kolana, nie tarzalem sie ze smiechu... ,sympatyczny, owszem , ale tylko za sprawa Kukiza. Zastapcie go kims innym i co ? wyjdzie prawda o filmie... To jego obecnosc i muzyka zespolu Piersi czyni z tego gniota cos, co da sie strawic... ale nie jest to zadne arcydzielo kinematografii.

ocenił(a) film na 8
Havard

Kręcenie tego filmu umiescili też w serialu Matki żony i kochanki
Jak Damięcki pojechał do Zakopca:)

giovanni50

Jesli dobrze pamietam, to Machulski wyrezyserowal ten serial, wiec nie omieszkal umiescic w tv darmowej reklamy :) Matki... cieszyly sie dosc spora ogladalnoscia. Reklama w tym czasie musiala kosztowac...

ocenił(a) film na 8
Havard

No wiem
To taki filmowy michałek

kacprey

Zdecydowanie najslabszy film Machulskiego. Cala plejada drewnianych aktorow, jedynie Kukiz dawal rade. Dali temu gniotowi jakas nagrode, a pozniej doskonaly "Szwadron" nie dostal zadnej - bo musi byc rownowaga w przyrodzie ;)

ocenił(a) film na 9
CyboRKg

Hej kolego, ale przecież Szwadron (fakt że doskonały) był wcześniej, bo w 1992. A Girl guide uwielbiam, fantastyczny klimat i gra Kukiza, zgadzam się z Kacpreyem, choć rzeczywiście zastanawiam się czy bez Kukiza oceniałbym ten film równie wysoko.

ocenił(a) film na 5
jagaciarz

Kukiz to buc jest.

ocenił(a) film na 8
CichyMorderca

a co? znasz Pawła osobiscie,ze tak o nim piszesz? a girl guide jest zajebisty i koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones